Náš tým

Tomáš Pučálka

Člen MKV:

E-mail: tpucalka@gmail.com

 

 
Na čtyřkolce jezdím od roku 2008. Dostal jsem se k ní přes kamaráda Hegiho, který jel navštívit kamaráda Filipa do Třebíče a ti jeli společně na Zlomenou poloosu (sraz veteránů na Třebíčsku). Tam jsem zřejmě poprvé přičichnul ke 4kolce a příští rok už jsem jel s nimi. Hlavním důvodem proč jezdím na čtyřkolce je možnost sám se dostat do přírody, jelikož žiji na vesnici.
 
Můžete se na mne obrátit:
Mám zkušenosti s cestováním na 4kolce na delší vzdálenosti. Účastním se expedic: www.dokolakolem.cz.

Standa Hegedüš

Člen MKV:

Telefon: 604 160 228

E-mail: Hegi.S@seznam.cz

 

Můžete se na mne obrátit:

- Už od mládí jsem jezdil na motorkách, takže po úraze jsem logicky přesedlal na 4kolku a nedávno také na moto se sajdou. Protože jsem kvadruplegik, mám pár zkušeností s úpravami i pro lidi s postižením horních končetin

- Rumunsko na 4kolce - už několik let navštěvujeme Rumunsko. Jezdíme tam pod hlavičkou Enduromanie: https://enduromania.net/, kde zaplatíme turistickou známku, nebo startovné orientačního závodu. První výhoda je, že jezdíte na 4kolkách nebo motorkách legálně po horách a ta druhá, že když se vám něco stane, jsou schopný vám pomoct. Bydlíme u jezera v chatkách ve vesnici Brebu Nou, kde po  menších úpravách je to relativně bezbariérové. Kontakt pro bližší info: hegi.s@seznam.cz, tel.:  604160228.

 

Pavel Fridrich - "Kozel"

Člen MKV:

E-mail: PavelFridrich2007@seznam.cz

Miloš Daniel

Člen MKV:

Telefon: 606 879 871

E-mail: daniel.p.m@centrum.cz

 
Dříve jsem jezdil motorky a ke 4kolkám jsem se dostal po úrazu páteře ( Th5 ) v roce 2003 při seznámení zhruba v roce 2006 v Luži v léčebně s Michalem Johnem a Karlem Zapadlem.
Takže zhruba už na 4kolce jezdím 10let a za tu dobu jsem vystřídal 3 4kolky. První byla pracovní Yamaha Bruin 350, na té jsem jezdil asi 3roky a pak jsem zjistil, že bych potřeboval pro svůj adrenalin něco silnějšího a agrasivnějšího. A tak jsem si pořídil v roce 2008 Can Am Renegade 800. Tento stroj jsem jezdil až do poloviny roku 2012, než jsem si řekl že už jsem dost vyřáděnej a že už potřebuji spíše něco na klidnou a pohodovou jízdu a to jsem si pořídil pracovní 4kolku Can Am Outlender 800. A do dnešního dne na této pohodlné a prostorné 4kolce jezdím.
 

Milič Solský

člen MKV

Telefon: 777 050 029

E-mail: solsky@fzp.czu.cz

 

Ke čtyřkokám jsem se dostal přes Honzu Kašpara - jak jinak.... V podstatě už od začátku jezdím na stroji Yamaha Kodiak 450. Je taková malá, šikovná. Na ježdění do lesa pro dřevo a kratší výlety ideální. Na delší cesty a závodění to však není to pravé.

 

Můžete se na mne obrátit:
V podstatě s čímkoliv okolo MKV ČR. Nyní jsou aktuální hlavně podzimní kurzy. Pokud přemýšlíte, že se se přihlásíte, pište, volejte. Kapacita kurzu je omezená...:-)

 

Gabriela Knapová

Člen MKV:

Telefon: 724 707 754

E-mail: g.knapova@seznam.cz

Filip Mergental

Člen MKV:

Telefon: 774 123 676

E-mail: filip.mergental@gmail.com

Čtyřkolka: Can-am Outlander 800R MAX XT-P

Na čtyřkolce jezdím 15 let. Před úrazem jsem rád jezdil na motorkách, tak čtyřkolka po úraze byla jasná volba. Ke čtyřkolkám mne přivedla touha po svobodě a volném pohybu.

 

Můžete se na mne obrátit: 
V případě úprav pro kvadrouše, budete-li mít zájem o informace o dálkových cestách