Motoklub vozíčkářů České republiky

Vznikl v roce 2007 jako sdružení vozíčkářů z celé České republiky, kteří podlehli kouzlu čtyřkolek. Jedním z jeho hlavních cílů je přiblížení čtyřkolek ostatním vozíčkářům. Mimo jiné se o to snaží i na akcích, které pořádá ve spolupráci a s podporou centra Paraple, ČMN, Autoklubu České republiky a dalších partnerů.

 

Zakladatel MKV-čka Jan Kašpar
10. "nebeské" výročí

 

Víte, že nás můžete podporovat i běžnými nákupy přes internet? 

Získáme procenta z vašeho nákupu u partnerů givt.cz a vás to nebude stát nic navíc.
 
 
 
 
 

 Motorka se sajdou

Jde nám to sice pomalu, ale až to bude, bude to stát za to. Díky všem, kteří nám stále věří.  Bližší informace o projektu najdete na samostatné záložce "Motorka se sajdou". 

 


Dva stěžejní podniky MKV ČR

Kurzy pro začínající čtyřkokáře z řad vozíčkářů, na kterých se jim snaží ukázat, co všechno tento "koníček" obnáší. Díky spřízněným duším a sponzorům se daří sehnat stroje, na kterých to mohou poznat na vlastní kůži se vším všudy. Ze začátku se učí, jak se na čtyřkolku vydrápat a ke konci už spíš přemýšlí o tom, jak se na ní při zvýšené hladině adrenalinu v krvi bezpečně udržet.
 

Závod v Chrasti u Chrudimi, kde se pravidelně setkávají vozíčkáři z celé republiky a jejich příznivci. Mimo mnoha zážitků ze společných vyjížděk a zábavy při doprovodném programu zde mají možnost poměřit své síly při krátkých závodech.
 

Nejen tyto akce, ale také všechny ostatní, byť třeba drobné vyjížďky, by nikdy nebyly možné bez ochoty lidí, kteří nás podporují na všech úrovních, ve všech oblastech.
 

Čtyřkolka handicapovaným umožní vstoupit na místa, o kterých by na vozíku ani neuvažovali a kam se i noha "zdravého" člověka zdráhá vstoupit. Čtyřkolky tak pomáhají částečně odbourávat bariéry. Už jenom tím, že potkáte-li vozíčkáře na čtyřkolce, určitě ho nejen na první pohled nedokážete rozlišit od "zdravého" motorkáře (čtyřkolkáře). Čtyřkolky používají handicapovaní také v každodenním životě.

 

Na počest našeho zesnulého kamaráda Honzy Kašpara je setkání čtyřkolek v Chrasti vyhlášeno jako MEMORIÁL HONZY KAŠPARA.

 

 

Najdete nás i na FB (v případě, že máte FB účet)

 

Sponzoři

   
   
   
    
   
   
 
     
    
 

 

Najdete nás i na FB (v případě, že máte FB účet)

 

 

 

Novinky

ZRUŠENO !!!! Sadílkovo MOTÁNÍ 17. - 19. dubna 2020

17.04.2020 18:00
  Orientační poježdění dvoučlenných týmů - vozík+choďák   Start-cíl-ubytování Příjezd -...

Členská schůze v sobotu 7. března 2020

07.03.2020 16:00
Setkáme se v 16 hodin v Paraplíčku. Adresa: Ovčárská 471/1b, 108 00 Praha 10 -...

Účast na charitativní akci "JEN TAK"

12.10.2019 09:20
Motoklub vozíčkářů ČR podpořil svoji účastí 12. 10. 2019 charitativní běh "JEN TAK" v Řestokách....
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>